• Darbas

    teisingai ir kokybiškai pritvirtinti elementai užtikrina namo stogo ilgaamžiškumą.

  • Stogas

    tai pastato architektūrinė dalis, atliekanti hidro ir dažnai termo izoliacijos funkciją.

  • Patirtis

    atliekant stogo dengimo ir montavimo darbus patirtis yra didžiausia mūsų vertybė.

request a demo

Stogas

labai svarbi namo dalis, nuo kurios priklauso ne tik namo išvaizda, bet ir ilgaamžiškumas.

Planas

padėsime Jums išsirinkti kainos ir kokybės santykį atitinkančias statybines medžiagas.

Darbas

aiškiai apibrėžti veiklos procesai atliekami techniškai ir profesionaliai.

 

Stogo dengimas
Stogo renovacija yra vienas svarbiausių privačios būsto renovacijos proceso dalių. Visų pirma stogo renovacija padeda stipriai sumažinti šiluminės energijos pralaidumą iš pastato vidaus į išorę. Taip pat netvarkingas stogas nebegali visiškai apsaugoti pastato nuo vandens, o pro stogą lašantis vanduo gali stipriai paveikti pastato vidų. Galiausiai senas stogas praranda savo tvirtumą ir stabilumą dėl to stipresnis vėjas gali jį nunešti, o naujas stogas visada yra brangiau negu renovuotas.


Stogo dengimo etapai
Šlaitinio stogo etapai skiriasi nuo plokščiojo. Tokių stogų nešančioji konstukcija yra ganėtinai lengva, bet išlaikanti labai didelį svorį, dedant net keramines arba betonines čerpes.

Murlotų montavimas ir teisingas stogo išmatavimas
Murlotai dedami ant hidroizoliacijos sluoksnio, kad nebūtų tiesioginės sąveikos su betonu. Tai apsaugo medieną nuo pūvimo ir padidina ilgaamžiškumą. Mediniai murlotai ankeruojami metaliniais strypais į sienų korpusą per visą ilgį, kas 90 cm.

Gegnių montavimas ir tvirtinimas
Gegnės tvirtinamos kampiniais tvirtinimo elementais, surišamos prie murlotų viela ir sustyguojamos. Skirtingoms stogo dangoms gegnės montuojamos nevienodai: keraminių ir bituminų čerpių stogui kas 60 cm skardos lakštų, bituminių čerpių bei beastbesčio šiferio stogui kas 90 cm.

Difuzinės plėvelės montavimas ir grebėstavimas
Difuzinė plėvelė atlieka hidroizoliacinę funkciją - nepraleidžia vandens ir kondensato. Ji tvirtinama ant gegnių. Sekantis sluoksnis - grebėstai, ant kurių tvirtinama stogo danga. Skirtingų dangų stogams reikalingi atitinkami grebėstų tvirtinimo būdai.

OSB plokščių tvirtinimas (bituminių čerpių stogas)
Papildomas OSB sluoksnis reikalingas tik montuojant bituminių čerpių stogą. Medinė stogo konstrukcija turi judėjimo paklaidą, todėl tarp plokščių paliekamas 0,5 cm tarpas.

Stogo dangos montavimas
Stogo danga parenkama atsižvelgiant į kliento poreikius: keraminės čerpės, bituminės čerpės, betoninės čerpės, skirtingų formų plieno skarda, beastbestis šiferis.